zavřít

GamesPlay: hrajeme PC verzi Gears of War 4

Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dokonce ani zarytí fanoušci série Gears of War si od vydání čtvrtého dílu nic moc neslibovali. Známe je, hovořili jsme s nimi, byli skeptičtí. Nikdo se jim také po Gears of War: Judgment nemohl divit, přestože k vyloženě špatné hře měl počin polského studia People Can Fly opravdu daleko. Nakonec se ale všeobecná skepse vůči čtyřce ukázala jako přehnaný postoj – hra sice nepřináší nic zásadně nového, ale ukazuje, že i koncept původní trilogie, který se zdál být vyčerpaný, ve skutečnosti může nabídnout spoustu zábavy. A také to díky talentu tvůrců ze studia The Coalition dělá, jak si předvedeme v gamesplayi.

Pokud se bojíte spoilerů, bojíte se oprávněně, protože vyhnout se jim nedá – v maximální možné míře se o to ale pokusíme. Podíváme se společně na úvod, který rekapituluje klíčové okamžiky předchozích tří dílů, mrkneme na mise z příběhové linie dílu čtvrtého, ukážeme co nejvíce z akčních přestřelek, a když bude čas a spoluhráči, tak vyzkoušíme i multiplayer v podobě nové podoby módu Horde. A jen pro úplnost zbývá dodat, že hrajeme PC verzi Gears of War 4.

Tagy: akční third person e3 2015

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.