zavřít

GamesPlay: hrajeme obtížnou, ale nádhernou plošinovku Ori and the Blind Forest

Windows Xbox 360 Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z plošinovky Ori and the Blind Forest se stal nečekaný hit nejenom března, ale celé první čtvrtiny roku 2015, jak lze usuzovat dle nadšených ohlasů v redakci i mezi hráči. Už ve chvíli, kdy tedy vycházela textová recenze Ondry Šváry jsme věděli, že všem doposud nerozhodnutým musíme Ori and the Blind Forest ukázat i takříkajíc naživo během některého z našich gamesplay videí. A ta chvíle právě nastala. Výjimečně navíc po boku Pavla uvidíte Martina Bacha, kterému Ori připomíná klasické plošinovky z Amigy, a přiznal na sebe, že při hraní málem rozmlátil gamepad i monitor. Myslel to však v dobrém, jak se můžete přesvědčit.

Proč by vlastně takový kliďas jako Martin chtěl aplikovat násilí na nebohý gamepad? Protože Ori and the Blind Forest je pořádně obtížná hra. Zároveň je však zábavná, návyková a navíc krásně vypadá a zvučí. Člověk zkrátka musí hrát dál i v situaci, kdy se kardinálně zasekne a nemůže zaboha doskočit na tu prokletou plošinku. Ostatně, třeba se stanete svědky podobného momentu i během následujícího videa. 

Tagy: plošinovka gamesplay hardcore

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.