zavřít

GamesPlay – hrajeme karetní roguelike Slay the Spire

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je načase ukázat si, že i stá karetní hra v pořadí má rozhodně co nabídnout. Slay the Spire není dalším multiplayerovým duelem, který by pohořel jako papírové karty ve stínu mocné konkurence. Je to singleplayerová taktická akce s možná opravdu nekonečnými možnostmi, kterou Patrik ohodnotil téměř nejvyšší známkou. Ale na video nebude sám, neboť svým nadšením nakazil našeho externistu Alladjexe, kterého čeká gamesplayová premiéra.

Duo známé z našeho deskovkového pořadu BoardGame Club se poprvé sejde u počítačové hry, která tedy nemá ke stolní hře daleko. Společnými silami se pokusí přežít co nejdéle v drsném prostředí karetních soubojů. Diskutovat s nimi můžete pomocí chatu na YouTube.

Tagy: karty roguelike karetní hra deckbuilding

Zdroje: vlastní

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.