zavřít

GamesPlay – hrajeme epické akční dobrodružství Heavenly Sword

PlayStation 3

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z nejočekávanějších her pro PlayStation 3 ještě před uvedením konzole na thr byl rozhodně titul Heavenly Sword s rudovlasou bojovnicí Nariko v hlavní roli. Tvůrci z Ninja Theory slibovali strhující grafické zpracování, příběh epických proporcí, parádní herecké výkony s využitím motion capture a Andyho Serkise a akční souboje s desítkami až stovkami nepřátel na jedné obrazovce. A výsledek? No, univerzální hodnocení 10/10 hra rozhodně nedostávala, přestože se prodalo přes milion a půl kusů, tak Ninja Theory na Heavenly Sword prodělali, ale pro některé hráče jde přesto o srdcovku. Takovou tu ne sice dokonalou, ale přesto nádhernou hru, kterou čas od času vytáhnou, zahrají si ji a dál v sobě živí krásné vzpomínky. Zdá se, že mezi tuto sortu hráč patříme, proto vám dnešním gamesplayi předvedeme, čím nás Heavenly Sword okouzlila.

Vývoj toho, z čeho později vznikla Heavenly Sword, začal už v roce 2002. Tvůrci Ninja Theory obráželi vydavatele s demoverzí bojové scény se spoustou postav na scéně, která běžela na PC. Později hru ukazovali na rané verzi Xbox 360 hardwaru, ale nakonec to dopadlo celé úplně jinak. Z Heavenly Sword se stala PlayStation 3 exkluzivita. A zbytek už jsme zmiňovali. A co jsme nezmínili, to se dozvíte z našeho povídání při hraní.

Tagy: akční gamesplay

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.