zavřít

GamesPlay: hrajeme epické akční dobrodružství Heavenly Sword

PlayStation 3

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z nejočekávanějších her pro PlayStation 3 ještě před uvedením konzole na thr byl rozhodně titul Heavenly Sword s rudovlasou bojovnicí Nariko v hlavní roli. Tvůrci z Ninja Theory slibovali strhující grafické zpracování, příběh epických proporcí, parádní herecké výkony s využitím motion capture a Andyho Serkise a akční souboje s desítkami až stovkami nepřátel na jedné obrazovce. A výsledek? No, univerzální hodnocení 10/10 hra rozhodně nedostávala, přestože se prodalo přes milion a půl kusů, tak Ninja Theory na Heavenly Sword prodělali, ale pro některé hráče jde přesto o srdcovku. Takovou tu ne sice dokonalou, ale přesto nádhernou hru, kterou čas od času vytáhnou, zahrají si ji a dál v sobě živí krásné vzpomínky. Zdá se, že mezi tuto sortu hráč patříme, proto vám dnešním gamesplayi předvedeme, čím nás Heavenly Sword okouzlila.

Vývoj toho, z čeho později vznikla Heavenly Sword, začal už v roce 2002. Tvůrci Ninja Theory obráželi vydavatele s demoverzí bojové scény se spoustou postav na scéně, která běžela na PC. Později hru ukazovali na rané verzi Xbox 360 hardwaru, ale nakonec to dopadlo celé úplně jinak. Z Heavenly Sword se stala PlayStation 3 exkluzivita. A zbytek už jsme zmiňovali. A co jsme nezmínili, to se dozvíte z našeho povídání při hraní.

Tagy: akční gamesplay

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.