zavřít

GamesPlay – hrajeme Assassin’s Creed Odyssey po vydání

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jeden GamesPlay nejnovějšího Assassin’s Creed už jsme tady měli, kvůli embargu jsme si ale nemohli ukázat nic moc k příběhu ani vedlejším postavám. Proto se do starověkého Řecka dnes vrátíme a ukážeme si pokročilejší fázi hry s nějakými těmi spoilery a s o poznání ostřílenější Kassandrou.

Ve studiu dnes zasedne Šárka v doprovodu Adama, který už v Assassin’s Creed Odyssey taky strávil svůj podíl hodin. Nebudeme se vyhýbat menším příběhovým spoilerům, takže pokud ještě nemáte dohráno a jste na ně citlivější, varovali jsme vás. Potkáme se s významnými spartskými a aténskými státníky, utkáme se v aréně, a kdo ví, možná se podíváme i na olympiádu?

Tagy: Assassin's Creed (série) akční historická 3rd person dobrodružná third person assassins creed

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.