zavřít

GamesPlay – hrajeme akční pecku Horizon Zero Dawn

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se tohle tvůrcům povedené, ale nijak výjimečné série lineárních stříleček povedlo, je záhadou. Na Horizon: Zero Dawn dělali v Guerrilla Games dlouhých pět let a na hře je to (v dobrém slova smyslu) vidět. Hra je to obrovská, ale přesto se vám ji pokusí Aleš s Adamem v dnešním GamesPlayi předvést. Od propracovaných soubojů, přes stealth, až po neméně propracovaný herní svět.

Horizon toho nabízí jednoduše příliš, a i když hra staví na z velké části na překvapivě dobrém příběhu, pokusíme se vám nic nevyzradit. Cesta hlavní hrdinky Aloy z šikanovaného dítěte v někoho mnohem většího totiž místy zastiňuje samotnou hratelnost. Už asi tušíte, že se tady vývojáři trefili do černého a jde o velkou výhru jak pro Guerrilla Games, tak pro Sony.

Hra vychází zítra, 1. března a my už máme dohráno. Pokud byste se tak chtěli na něco zeptat, neváhejte tak učinit na chatu Youtube během živého vysílání.

Tagy: sci-fi fantasy

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.