zavřít

GamesPlay: Hrajeme akční pecku Horizon Zero Dawn

PlayStation 4

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jak se tohle tvůrcům povedené, ale nijak výjimečné série lineárních stříleček povedlo, je záhadou. Na Horizon: Zero Dawn dělali v Guerrilla Games dlouhých pět let a na hře je to (v dobrém slova smyslu) vidět. Hra je to obrovská, ale přesto se vám ji pokusí Aleš s Adamem v dnešním GamesPlayi předvést. Od propracovaných soubojů, přes stealth, až po neméně propracovaný herní svět.

Horizon toho nabízí jednoduše příliš, a i když hra staví na z velké části na překvapivě dobrém příběhu, pokusíme se vám nic nevyzradit. Cesta hlavní hrdinky Aloy z šikanovaného dítěte v někoho mnohem většího totiž místy zastiňuje samotnou hratelnost. Už asi tušíte, že se tady vývojáři trefili do černého a jde o velkou výhru jak pro Guerrilla Games, tak pro Sony.

Hra vychází zítra, 1. března a my už máme dohráno. Pokud byste se tak chtěli na něco zeptat, neváhejte tak učinit na chatu Youtube během živého vysílání.

Tagy: sci-fi fantasy

Zdroje: vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.