zavřít

GamesPlay – bratři Pecháčkovi hrají FIFA 19

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Switch Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fotbal, to je hra plná emocí, splněných snů a zdrcujících zklamání, a na to všechno se budete moct podívat v dnešním GamesPlayi. K nejnovějšímu ročníku série FIFA zasedne redakční fotbalový expert Vašek a jeho mladší bratr Vítek. Ten má výhodu nejen kvůli svému mládí, a tedy méně roztřeseným rukám – navíc je to skutečný fotbalista. Tak uvidíme, který z klanu Pecháčků z dnešního streamu odejde vítězně.

Kluci se podívají na nové možnosti módu Výkop, představí, co všechno EA vymyslela se svou nově nabytou licencí pro Ligu mistrů, ukážou kartičkový Ultimate Team a snad se u toho budou spolu s vámi dobře bavit. Chat na YouTube se dnes promění v opravdový kotel. Nacvičujte chorály!

Tagy: fotbal simulace FIFA sportovní gamesplay

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.