zavřít

Games TV vyrazila do tajemného lesa z plošinovky Ori and the Blind Forest

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Kdo se bojí, nesmí do lesa. A v případě Ori and the Blind Forest se rozhodně nemusíte bát, že by šlo pouze o líbivou infantilní skákačku, naopak! Tvrdou realitu jedné z nejkrásnějších her posledních let vám přiblíží nový díl herního pořadu Games TV.

Games TV vychází pravidelně každé pondělí a samozřejmě platí, že vítáme vaše připomínky k formátu pořadu, protože se jimi řídíme. Dejte nám vědět prostřednictvím emailu na adrese tv@games.cz nebo skrz profil Games TV na ČSFD. Stejně tak nás ale potěšíte, když se přidáte mezi fanoušky Games TV na Facebooku!

gamestv-new

Tagy: plošinovka Games TV

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.