F1 2016 vyjde v druhé polovině srpna i s okruhem v Baku
zdroj: tisková zpráva

F1 2016 vyjde v druhé polovině srpna i s okruhem v Baku

20. 6. 2016 13:12 | Video | autor: Honza Konfršt |

Silniční okruh v Baku tento víkend oslavil v sezóně F1 premiéru a nebude chybět ani v F1 2016, která se prezentuje hned trojicí nových ukázek. Ty představují unikátní pohled na novou trať v podání dvojice skutečných pilotů F1. Zároveň s tím tvůrci oznámili i přesné datum vydání – 19. srpna.

Zmíněnými piloty, kteří se vydali na virtuální trať, jsou Daniel Ricciardo ze stáje Red Bull a Jolyon Palmer z Renaultu a jimi komentované průjezdy můžete zhlédnout dole pod článkem. K dispozici je navíc souhrnné video, ve kterém oba zainteresovaní piloti hovoří celkově o charakteru nové tratě, se kterou se v době natáčení měli možnost setkat pouze v rámci hry.

zdroj: Archiv

Baku pak oba shodně popisují jako jednu z nejnáročnějších městských tratí, která může potrápit plechy a nervy nejednoho pilota. Na trati se dá nalézt strmé stoupání a nabízí i ostré zatáčky, za kterými v jednu chvíli čeká dokonce i dvoukilometrová rovinka, což značí nějakých 20 sekund jízdy na plný plyn.

zdroj: Archiv

Pro zajímavost již jen dodám, že Ricciardo skončil o víkendu sedmý a Palmer až patnáctý z celkových dvaadvaceti pilotů. Alespoň na poli virtuálním ale bude jejich pozice záviset na samotných hráčích a na tom, jak sami zamíchají kartami i pořadím. F1 2016 by měla mít nejpropracovanější režim kariéry z dosavadních dílů, o čemž psal Adam v jedné z minulých aktualit.

zdroj: Archiv

Nejnovější články