Dying Light předvádí mód, ve kterém hrajete za superzombii
zdroj: tisková zpráva

Dying Light předvádí mód, ve kterém hrajete za superzombii

12. 1. 2015 12:12 | Video | autor: Aleš Smutný |

Jedním z dalších příkladů stále častějšího využití asymetrického PvP multiplayeru je Be the Zombie mód z parkourové akce Dying Light. Podrobněji o něm psal Petr a nyní se tenhle bonus, který vyjde formou DLC, předvádí i na záběrech videa. Je sice krátké, ale uděláte si díky němu slušnou představu, jak můžete v roli zombíka likvidovat čtveřici kooperujících hráčů.

Mnohem zajímavější video ale vyprodukovala skupina Ampisound, která se na svém Youtube kanálu věnuje právě parkouru. Ve spolupráci s Techlandem natočila video, které se přímo váže k Dying Light, kde právě parkour hraje klíčovou roli.

zdroj: Archiv

Samozřejmě, že klip je hlavně o skvělých záběrech z parkouru v pohledu první osoby. Zombie zde hrají spíše druhé housle a jsou většinu vlastně tím jediným, co klip váže ke hře. Postupem času je do běhu zombie motiv dobře zakomponován a chvíli, kdy běžce, jehož očima se díváte, už skoro mají, má celé video příjemně strašidelný styl.

Dodám jen, že nejde o první video Ampisound, které se věnuje parkourovým hrám. Před rokem skupina zabodovala podobným klipem, který se pro změnu inspiroval v Mirror's Edge.

Smarty.cz

Nejnovější články