zavřít

Dojemné setkání ztracených bratrů na videu z Uncharted 4

PlayStation 4

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Na PlayStation Experience samozřejmě nemohla chybět Uncharted 4: A Thief's End a světe div se, tentokrát se hra neprezentovala akčním videem, ale skvěle fungujícím filmečkem. V něm se podíváte na klíčový moment čtvrtého dílu, opětovné setkání bratrů Drakeových. A právě v podobných videích je nejvíce vidět, proč série Uncharted slavila takový úspěch – je sice ryze akční, ale Naughty Dog umí vyčarovat správnou filmovou scénu, která zabrnká na emoce a přitom v ní nemusí bouchnout ani prasklý balónek.

Mezi tyto scény bude určitě patřit Nathanovo zjištění, že Sam není mrtvý, ale když pomineme nepříjemné vzpomínky, má se čile k světu. Úsměv na tváři pak vyvolá nejen začátek s pro Nathana tak netypickou činností, tedy papírováním, tak i vyprávění děje předešlých her.

Osoně jsem se trochu obával, zda implementace Sama nebude příliš násilná a zda bude skutečně působit jako jedna z klíčových postav života hlavního hrdiny. Nicméně, obavy se rozplynuly, stačí dvě, tři podobné scény a Sam zde bude jako doma. Prostě, čtyřka Uncharted vypadá jako velmi sympatické zakončení Nathanova dobrodružství se vším, co k tomu patří. Tak už aby tu byl 18. březen, kdy hra vychází na PlayStation 4.

Tagy: Uncharted (série) akční adventura 3rd person PSX2015

Zdroje: US PlayStation blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.