zavřít

Další Tomb Raider video ukazuje Laru jako schopnou průzkumnici

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Tak vidíte, ani to nebolelo. Do pátého března, kdy vychází Tomb Raider, už zbývá jen měsíc, což se s aktuálním vydáním her jako Dead Space 3, Aliens: Colonial Marines či Crysis 3 přežije docela snadno. A když píšu o přežití zbývajícího času, myslím to vážně – ať byl Tomb Raider doposud prezentován jakkoli (a lelckdy to byl hnus), jsem na nová dobrodružství Lary Croft velmi zvědavý, protože sandboxový naturel se zabudovanými RPG prvky si, v hypoteticky kvalitním zpracování, nechám líbit vždycky.

Video o pár řádků výše vám v dalším díle Survival guide série prezentuje nejenom rychlé přesouvání mezi již prozkoumanými lokacemi ze základního kempu, ale hlavně ukazuje důvody, proč byste již jednou prozkoumané oblasti měli znovu poctít svou návštěvou. V rámci „RPG“ systému si totiž postupně osvojíte schopnosti a dovednosti, které vám zpřístupní místa a objekty, které jste napoprvé museli v dané lokaci jen tak přejít. A pokud to nebude použito ke sbírání a objevování marginálií, rozhodně tento prvek může být funkční. Co myslíte?

Tagy: akční adventura sandbox

Zdroje: Tomb Raider

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.