zavřít

Čtvrthodinové video z hraní postapo RPG Wasteland 2

Windows

- Video autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Po necelých desíti měsících aktivního vývoje (plus, mínus) se vývojář z inXile rozhodli vůbec poprvé prezentovat záběry z hraní chystaného postapo RPG Wasteland 2. Co ukázku, nabízí vám pohled na pořádný, více než čtvrthodinový, kusanec z rozpracovaného titulu, konkrétně na oblast zemědělského centra, která figurovala v původní hře. Její design má na starosti Chris Avelone od kolegů z Obsidianu a děním na obrazovce vás provede šéf vývoje Chris Keenan. Uvidíte ukázky ze soubojů, v praxi se vám předvede uživatelské rozhraní i dialogový systém, skilly a tak dále. Hlavně však zažijete dosti tísnivou atmosféru, kterou hned na začátku nakopnou ukázky rádiové propagandy frakcí a kultů.

Tvůrci z inXile připomínají, že ukázka byla pořízena přímo z aktuální verze hry v Unity, takže na videu neuvidíte fungující minimapu, inventář a log book, particle efekty a další prvky, které finální verze nabídne. Ostatně, projděte si poslední update na Kickstarter stránce, abyste měli přehled, co vlastně zveřejněním videa tvůrci zamýšleli. A v tom samém postu si určitě poslechněte ukázku z hudebního podkresu Wasteland 2 od Marka Morgana. Ale to až poté, co si po rozkliku pustíte záběry z hraní.

Tagy: RPG tahová postapokalyptická

Zdroje: Wasteland 2 Kickstarter

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.