zavřít

Čtenářský GamesPlay – hrajeme vesmírnou simulaci X3: Terran Conflict

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírná série X od Egosoftu si letos odkroutí svůj už osmnáctý rok existence. Mezi nejpovedenější díly této propracované vesmírné simulace bezesporu patří X3: Terran Conflict. Ten vyšel v roce 2008 a někteří fanoušci jej označují za nejpropracovanější část celé série. V čem tkví jeho kouzlo vám dnes v rámci čtenářského GamesPlaye předvede Pavel Dobrovský a především Martin Kopilec.

Na X3: Terran Conflict je pozoruhodný i jeho postupný vývoj po vydání. Egosoft patří mezi studia, která své tituly podporují i dlouho po vydání a tato hra nebyla výjimkou. Kontinuální updaty dostaly titul až do verze 3.0, která se zdála být konečnou, protože současně s ní v dubnu 2011 začal vývoj X Rebirth. Nakonec to ale nebyl konec updatů pro Terran Conflict. Prozatím poslední, tentokrát už beta update s číslem 3.3 vyšel v prosinci loňského roku, tedy osm let po vydání.

Samozřejmě, pokud máte na kluky ve studiu nějaké otázky, jako tradičně využijte chat u vysílání na Youtube, kam můžete psát jak dotazy, tak i komentáře, postřehy, případně nostalgické vzpomínky na desítky hodin prožitých s touto hrou.

Tagy: simulace sci-fi gamesplay série X

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.