zavřít

Čtenářský GamesPlay – hrajeme vesmírnou simulaci X3: Terran Conflict

Windows

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírná série X od Egosoftu si letos odkroutí svůj už osmnáctý rok existence. Mezi nejpovedenější díly této propracované vesmírné simulace bezesporu patří X3: Terran Conflict. Ten vyšel v roce 2008 a někteří fanoušci jej označují za nejpropracovanější část celé série. V čem tkví jeho kouzlo vám dnes v rámci čtenářského GamesPlaye předvede Pavel Dobrovský a především Martin Kopilec.

Na X3: Terran Conflict je pozoruhodný i jeho postupný vývoj po vydání. Egosoft patří mezi studia, která své tituly podporují i dlouho po vydání a tato hra nebyla výjimkou. Kontinuální updaty dostaly titul až do verze 3.0, která se zdála být konečnou, protože současně s ní v dubnu 2011 začal vývoj X Rebirth. Nakonec to ale nebyl konec updatů pro Terran Conflict. Prozatím poslední, tentokrát už beta update s číslem 3.3 vyšel v prosinci loňského roku, tedy osm let po vydání.

Samozřejmě, pokud máte na kluky ve studiu nějaké otázky, jako tradičně využijte chat u vysílání na Youtube, kam můžete psát jak dotazy, tak i komentáře, postřehy, případně nostalgické vzpomínky na desítky hodin prožitých s touto hrou.

Tagy: simulace sci-fi gamesplay série X

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.