zavřít

Čtenářský GamesPlay: Hrajeme vesmírnou simulaci X3: Terran Conflict

PC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vesmírná série X od Egosoftu si letos odkroutí svůj už osmnáctý rok existence. Mezi nejpovedenější díly této propracované vesmírné simulace bezesporu patří X3: Terran Conflict. Ten vyšel v roce 2008 a někteří fanoušci jej označují za nejpropracovanější část celé série. V čem tkví jeho kouzlo vám dnes v rámci čtenářského GamesPlaye předvede Pavel Dobrovský a především Martin Kopilec.

Na X3: Terran Conflict je pozoruhodný i jeho postupný vývoj po vydání. Egosoft patří mezi studia, která své tituly podporují i dlouho po vydání a tato hra nebyla výjimkou. Kontinuální updaty dostaly titul až do verze 3.0, která se zdála být konečnou, protože současně s ní v dubnu 2011 začal vývoj X Rebirth. Nakonec to ale nebyl konec updatů pro Terran Conflict. Prozatím poslední, tentokrát už beta update s číslem 3.3 vyšel v prosinci loňského roku, tedy osm let po vydání.

Samozřejmě, pokud máte na kluky ve studiu nějaké otázky, jako tradičně využijte chat u vysílání na Youtube, kam můžete psát jak dotazy, tak i komentáře, postřehy, případně nostalgické vzpomínky na desítky hodin prožitých s touto hrou.

Tagy: simulace sci-fi gamesplay série X

Zdroje: Vlastní

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.