zavřít

BlizzCon 2019: Sledujte náš komentovaný přenos těch největších oznámení

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V posledních týdnech stihlo Blizzardu už skoro všechno utéct, tudíž by bylo opravdové překvapení, kdyby se na Blizzconu Diablo IV neobjevilo. Nebo Overwatch 2, remaster Diabla 2, nový datadisk pro World of Warcraft, něco nového do Hearthstone i Heroes of the Storm a tak dále. Po několika nemastných a neslaných BlizzConech, obzvláště tom jalovém loňském, se to vývojářům konečně všechno sešlo a dnes večer dozajista vypálí plnou salvu.

My vám to všechno hezky okomentujeme a nabídneme naše fundované názory. A jsme zvědaví, jestli se tam stane něco doopravdy překvapivého. Pamatujete ještě na příšerné představení mobilního Diablo Immortal? Co kdyby Blizzard řekl, že hra právě teď vyšla, všichni bychom si ji stáhli a zjistili, že je to absolutní bomba?

Ať už to dopadne jakkoliv, ať už Blizzard oznámí cokoliv, my budeme u toho. Buďte u toho s námi dnes večer v 18:30, případně si to dejte ze záznamu tady či na YouTube. For the Horde! (For the Alliance - pozn. ed.)

Tagy: blizzcon BlizzCon 2019

Zdroje: Vlastní

Novinky na CZC.CZ

 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20 (SWITCH)

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  1799 Kč Koupit
 • hra NBA 2K20

  Hry vydané v rámci legendární franšízy NBA 2K se za dlouhé ...

  2499 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.