Bethesda předvedla pro virtuální realitu upravené verze Fallout 4 a DOOM
zdroj: Archiv
Video

Bethesda předvedla pro virtuální realitu upravené verze Fallout 4 a DOOM

12. 6. 2017 12:30 | autor: Patrik Hajda |

Bethesdou proklamovaný fantastický zážitek z Fallout 4 ve virtuální realitě se konečně představil světu prvními záběry ze hry. A hned na to nás vydavatel ujistil, že VR předělávkou postapo hitu to rozhodně nekončí, když představil nový DOOM VFR. Máte na to doslova se ponořit do střev kakodémonů?

Fallout 4 VR je plnohodnotná hra se všemi prvky ze základní hry, okořeněná o virtuální realitu, které se samozřejmě musel přizpůsobit systém craftingu, stavby a boje.

Hra bude podporovat pouze headset HTC Vive na PC, díky jehož ovladačům získáte naprostou svobodu a feeling opravdovosti při zacházení se zbraněmi, manipulování se součástkami u ponku nebo vybavování své domácnosti. Fallout 4 VR by měla vyjít letos v říjnu.

zdroj: Archiv

DOOM VFR vás pošle do velice blízkého setkání s démonickým druhem na výzkumné stanici na Marsu. Z vlastních očí budete čelit hordě starých dobrých hnusných démonů, jejichž vnitřnosti pocítíte takřka na vlastní kůži.

Kde Fallout VR využívá naprosto plynulý pohyb po mapě, DOOM VFR sází na pohyb teleportací, který je u VR titulů přeci jen klasičtější. Zda to ale bude v takhle akční střílečce pohodlné, se dozvíme až hra vyjde. DOOM VFR vyjde snad ještě letos na PC s HTC Vive a na PlayStation 4 s PSVR. 

zdroj: Archiv

Nejnovější články