zavřít

Aveline se představuje v traileru na Assassin’s Creed 3: Liberation

VITA

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Zatímco o Connorovi už víme první poslední (no dobře, nevíme o něm první poslední, to vám mohu už teď zaručit), o Aveline, která je hlavní hrdinkou spin-offu Assassin’s Creed 3: Liberation, jsme se dosud museli spokojit se strohými větami a spíše nástinem věcí, tedy pokud jste nečetli Pavlovo preview.

Nyní se objevil trailer, který mnohé objasní a naznačí, odkud Aveline je a jak se dostala k tomu, že likviduje jako asasínka Templáře i další havěť. Ve videu se objeví i zmiňovaný Connor, s nímž se má Aveline setkat, ale momentálně jde spíše o to, abychom se dozvěděli něco víc o jejím příběhu, a také se podívali na pár efektních likvidací, i třeba s pomocí toho, čeho se předchozím rekům série nedostávalo...třeba ženského charisma a dalších geneticky daných propriet.

Tagy: akční historická

Zdroje: All Games Beta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.