zavřít

Assassin's Creed III bude mít na PS3 exkluzivní čtyři mise

Windows PlayStation 3 Xbox 360 Wii U

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Třetí díl (no, on není tak docela třetí, ale držme se číslovek) asasínské ságy pozvolna klepe na dveře, my běháme po přírodě a střílíme nevinné zajíčky a nyní byl představen exkluzivní obsah pro PS3 verzi hry, v níž se objeví čtyři mise, v nichž máte zlikvidovat amerického generála Benedicta Arnolda, který je pro Američany zrádce par excellance.

Historie nám sice říká, že to nebylo tak černobílé a že když nic jiného, byl to zkušený, leč finančně nešetrný generál, který se uprostřed složité politické situace rozhodl z více či méně relevantních důvodů změnit strany. Ale co, ještě nevíme, jak bude opravdu ve hře vyobrazen. A co se týče exkluzivity, ačkoliv to nebylo oficiálně oznámeno, dá se čekat, že se později mise objeví jako DLC (na PC díky jeho pozdějšímu vydání možná zdarma... ale to je ryzí spekulace). Uvnitř článku najdete ještě čerstvý (a ne nějak extra povedený) launch trailer.

Tagy: akční sandbox historická

Zdroje: US PlayStation blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.