zavřít

Závody Flat-Out a Euro Rally Champion hotovy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Empire Interactive a BugBear Entertainment dnes oficiálně oznámily dokončení svého nejnovějšího počinu - dravé závodní hry FlatOut (Xbox, PS2 a PC).

Ta je nyní tedy zcela připravena na svůj velký nástup do obchodů, ke kterému by mělo dojít už příští týden. My vám dnes k tomuto oznámení můžeme nabídnout ještě nový trailer (6 MB nebo 16 MB, DivX), který demonstruje to, co tuto hru asi nejvíce vrylo do paměti všech hráčů - tzv. "rag-doll" efekt, nejlépe patrný při letu řidičů skrz přední sklo vozidla po nárazu do nějaké překážky.

FlatOut bude k dostání také v ČR, a to díky společnosti US Action. PC verze, kterou si už nyní můžete předobjednat v našem Tiscali GameShopu, bude zahrnovat český manuál. Že jde o velmi slibný titul naznačilo již v červenci tohoto roku naše podrobné dojmy. O kvalitách FlatOut ale nepochybují ani četné recenze v různých magazínech - 9/10 PSW, 8/10 Official Xbox Magazine, 5/5 T3, 9/10 Fast Car, 88% Loaded, 80% PC Gamer, 4/5 Nuts.

Dále dnes bylo také oznámeno dokončení závodů Euro Rally Champion společnosti Oxygen Interactive. Do obchodů tato hra poputuje taktéž příští týden, těšit se přitom můžete na verzi pro PC i PS2. Euro Rally Champion je postavena na vylepšeném fyzikálním enginu série Indy Car a užijete si s ní nejen dramatických závodů na čas, ale také zběsilé jízdy terénem skýtajícím nejrůznější zákeřná překvapení. Na své si přijdou i ti hráči, kteří se rádi pouštějí do různých modifikací a tuningu vozů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.