zavřít

Zanotujte si s Dishonored píseň o "opilém velrybáři"

Windows PlayStation 3 Xbox 360

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Tak on prý se remix lidové písničky Opilý námořník z Dishonored E3 traileru stal internetovým hitem? Dobrá tedy, až do teďka jsem sice zvýšený zájem o song nezaznamenal, ale samotný fakt, že Bethesda a tvůrci z COPILOTu nabízí kompletní verzi písničky zdarma ke stažení a ještě pořádají soutěž o nejlepší fanouškovský remix, rozhodně o něčem svědčí. A když tak sleduju E3 trailer na Dishonored znovu, ale moc nevnímám obrázky a zaměřím se hlavně na hudbu a texty, tak musím dát obdivovatelům za pravdu. Je to povedený remix.

Baví mě zapojením dětského sboru složeného z netrénovaných hlásků a samozřejmě upraveným textem původního songu, který je poněkud…no krvavý. Asi opravdu nebylo jednoduché sehnat děti, kterým by rodiče povolily podobná slova vypouštět z úst, jak potvrzuje making of hudby pro trailer, které si můžete přečíst za tímto odkazem. A být vámi, udělám to, protože tvorba hudební stránky her a jejich trailerů se zas tak často nějak podrobněji nerozebírá.

 

Tagy: hudba akční

Zdroje: Bethesda blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.