Vyhlášení výherce soutěže s Asusem o bezdrátový pevný disk Travelair N
zdroj: Archiv

Vyhlášení výherce soutěže s Asusem o bezdrátový pevný disk Travelair N

26. 6. 2016 14:34 | Téma | autor: Inzerce

Cloudové služby sice umožňují přístup k vašim datům z jednoho úložiště prakticky odkudkoli, ale jen když je po ruce internet. V řadě situací je zkrátka fyzický disk neocenitelný pomocník, zvlášť když má vlastní Wi-Fi síť a připojíte se k němu z různých zařízení během sekundy i bez internetu. Právě to umožňuje Asus Travelair N - bezdrátový pevný disk, který může posloužit jako domácí multimediální „síť“ pro přehrávání hudby, filmů a fotek z jednoho místa, ale též jako vysoce mobilní úschovna na cestách. Pokud vám přišlo, že byste něco jako Travelair N využili, mohli jste jej vyhrát v naší soutěži. Na koho se nakonec usmálo štěstí?

Výherce

Bezdrátový pevný disk Asus Travelair N vyhrál, protože jsme jej vylosovali z několika stovek správných odpovědí, Ondřej Kozel. Jeho výhra už je na cestě, snad si ji náležitě užije.

asus_disk zdroj: Archiv

Nápověda

Nápovědu ke správnému zodpovězení všech pěti otázek jste mohli naleznout na produktové stránce ASUS Travelair N. Užitečné informace také obsahovalo následující video.

Otázky & odpovědi

1. Jak zní správný název obslužné aplikace Travelair N, která slouží k procházení a přehrávání online obsahu z tabletů a telefonů?

ASUS AiDrive (správně)
Travel AirDrive
FireDrive

2. Kolik zařízení maximálně se může k Travelair N připojit současně?

4
7
5 (správně)

3. Jakou kapacitu má baterie Travelair N, která umožňuje až 8 hodin přehrávání?

5300 mAh
3300 mAh (správně)
2300 mAh

4. Jakou čtečkou karet je disk Travelair N vybavený?

SDXC
SD (správně)
Memory Stick DUO

5. Jaký druh zabezpečení Wi-Fi sítě Travelair N používá?

WPA
WEP
WPA2 (správně)

Nejnovější články