zavřít

Válečná RTS Hearts of Iron na cestě

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vydavatelská společnost Strategy First a vývojový tým Paradox Entertainment (má na svědomí také Europa Universalis II) oznámili, že dokončili další svůj projekt, kterým je originální válečná strategie Hearts of Iron.

Unikum této hry spočívá narozdíl od jiných podobně zaměřených titulů také v tom, že pokrývá rovnou celé období válečného konfliktu mezi lety 1936 - 1948 a ne jenom některé jeho období nebo části světa. Navíc si tvůrci hry dali velice záležet na historicky přesném ztvárnění onoho dramatického údobí v životě mnoha obyvatel celého světa. Hráči se v Hearts of Iron mohou zúčastnit bitvy na kterékoliv frontě. Klíčem k úspěchu bude jistá dávka diplomacie, strategického myšlení i bojovného ducha. Komu by snad nestačily stovky hodin hraní, které tato hra nabízí, může se vyřádit na editoru umožňujícím vytvářet vlastní mapy a kampaně. Ochuzeni nebudete ani o multiplayer s podporou hry přes Internet i LAN.

České fanoušky jistě potěší skutečnost, že se připravuje lokalizovaná verze Hearts of Iron. Má ji v plánu CD Projekt, který už má na svém kontě i Europa Universalis II. Rozsah lokalizace ani přesnější termín vydání nám však zatím nebyl sdělen. Dočkali jsme se pouze ujištění, že Hearts of Iron v české verzi nepřijde dříve než příští rok.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.