Válečná RTS Hearts of Iron na cestě
zdroj: tisková zpráva

Válečná RTS Hearts of Iron na cestě

31. 10. 2002 5:00 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Vydavatelská společnost Strategy First a vývojový tým Paradox Entertainment (má na svědomí také Europa Universalis II) oznámili, že dokončili další svůj projekt, kterým je originální válečná strategie Hearts of Iron.

Hearts of Iron zdroj: tisková zpráva Unikum této hry spočívá narozdíl od jiných podobně zaměřených titulů také v tom, že pokrývá rovnou celé období válečného konfliktu mezi lety 1936 - 1948 a ne jenom některé jeho období nebo části světa. Navíc si tvůrci hry dali velice záležet na historicky přesném ztvárnění onoho dramatického údobí v životě mnoha obyvatel celého světa. Hráči se v Hearts of Iron mohou zúčastnit bitvy na kterékoliv frontě. Klíčem k úspěchu bude jistá dávka diplomacie, strategického myšlení i bojovného ducha. Komu by snad nestačily stovky hodin hraní, které tato hra nabízí, může se vyřádit na editoru umožňujícím vytvářet vlastní mapy a kampaně. Ochuzeni nebudete ani o multiplayer s podporou hry přes Internet i LAN.

České fanoušky jistě potěší skutečnost, že se připravuje lokalizovaná verze Hearts of Iron. Má ji v plánu CD Projekt, který už má na svém kontě i Europa Universalis II. Rozsah lokalizace ani přesnější termín vydání nám však zatím nebyl sdělen. Dočkali jsme se pouze ujištění, že Hearts of Iron v české verzi nepřijde dříve než příští rok.

zdroj: BluesNews

korgull

Nejnovější články