Ultima Online: Age of Shadows je hotova
zdroj: Archiv

Ultima Online: Age of Shadows je hotova

2. 2. 2003 14:42 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Nejnovější datadisk pro populární MMORPG pro PC, Ultima Online: Age of Shadows, je gold a k dostání by měl být v polovině února.

Celý tento týden byl ve jménu lokalizací klientské části hry. Age of Shadows vyvíjená studiem Origin Systems své hráče potěší mnoha novinkami, mezi nimiž jsou především dvě nové profese - Necromancer a Paladin, nové území a také zajímavé nástroje na tvorbu vlastního domu. Spolu s tím vším se ale můžete těšit také na výrobu magických předmětů, kterou vám tento addon rovněž umožní.

Zástupce Origin Systems, Anthony Castoro, ve svém interview pro GameSpy také upřesnil, že nové profese Age of Shadows nelze brát jako klasické třídy postaviček, jaké jsou v jiných RPG. Jde o to, že si mezi nimi nemusíte vybírat. Když na to přijde, může váš hrdina dost dobře ovládat obojí. Kromě toho, kdykoliv se rozhodnete pro změnu profese, nic vám nebude stát v cestě. Nový kontinent s místem pro více než 40000 nových domů, dostal jméno Malas. Protože se v Age of Shadow vyskytnou noví nepřátelé, různá monstra, z nichž velká část bude démonického nebo nekromantického charakteru, nezapomněli tvůrci ani na pár nových bojových pohybů pro každou zbraň. Vylepšen a zjednodušen byl také interface.

zdroj: GameSpy

korgull

Nejnovější články