zavřít

Ukázky nového designu časopisu GameStar

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Stejně jako SCORE, i GameStar přijde v nadcházejícím čísle s novým designem, který by měl 140 stran tohoto herního časopisu udělat pro čtenáře ještě atraktivnější z hlediska grafické úpravy a zalámání textu článků.

Jestli se dílo návrhářům z DTP studia IDG povedlo, můžete posoudit už dnes z několika ukázek nového vzhledu magazínu, které se nám podařilo exkluzivně získat:


GameStar číslo 59 vychází už tento pátek 30. ledna a nabídne mimojiné recenze Legacy of Kain: Defiance nebo Vietcong: Fist Alpha, preview The I of the Dragon či Battlefield: Vietnam a téma o virtuálních světech nebo skandálu kolem turnaje CXG v Las Vegas. Na DVD příloze zase naleznete výběr čtenářských modifikací, video-preview Crazy Taxi 3 nebo Lords of EverQuest a jako vždy také pár nových češtin. Z těch je bezpochyby nejzajímavější překlad Need for Speed: Underground, který se na CD GameStaru neobvykle nachází hned ve dvou verzích současně. Budete si tedy moci vybrat buď češtinu od Roxora s částečnou diakritikou (jen některé znaky) anebo alternativní lokalizaci od Mrazíka bez háčků a čárek, kterému technické problémy znemožnily jejich implementaci, ale ještě se to snaží napravit do nějaké budoucí verze. Na internetu budou oba překlady posledního NFS uveřejněny přibližně za měsíc, tedy koncem února. Polisův tým, který češtinu do této hry dříve rovněž plánoval, od ní upustil mj. kvůli finišování Homeworldu 2 CZ, jež bude součástí příštího GameStaru.
zdroj: GameStar, vlastní zpráva

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.