zavřít

True Crime: Streets of L.A. pro PC hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Activision dnes oznámila, že PC verze akční konzolové hry True Crime: Streets of L.A. už je hotova a brzy se proto objeví v obchodech.

Těšit se můžete na lepší grafiku, nové zbraně, odemykatelné postavy a úplně nové možnosti v multiplayeru (konkrétně jde o čtyři nové herní módy). Kromě toho nebude samozřejmě chybět ani pořádná dávka hip-hopové muziky od takových hvězd jako Snoop Dogg, Westside Connection, a mnoho dalších. PC verze obsahuje navíc ještě 32 skladeb od rockových skupin jako Alice In Chains, Queensryche, Spineshank a Stone Sour.


nové obrázkykompletní galerie

K tomuto oznámení vydavatelé připojili ještě sadu nových screenshotů, která si nyní můžete prohlédnout v naší galerii. True Crime: Streets of L.A. se kvůli svému drsnějšímu pojetí zařadila do her označených známkou "M", což znamená, že by neměla přijít do rukou osobám mladším 18. let. Podle rozhovoru na Action Vaultu zatím vývojáři neplánují vydání hratelné demoverze. U nás bude hru distribuovat Cenega od druhé poloviny května za 1799 Kč, nicméně na GameShopu je k mání za 1499 Kč.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.