Tiger Woods PGA Tour 06 míří do obchodů
zdroj: Archiv

Tiger Woods PGA Tour 06 míří do obchodů

9. 9. 2005 12:12 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Pro příznivce golfu a zejména pak řady simulací vývojářského týmu společnosti EA Sports - Tiger Woods PGA Tour, máme dobrou zprávu.

news zdroj: Archiv Další hra z této série je totiž hotova a od druhé poloviny září se objeví i na pultech obchodů. K dostání bude ve verzích pro PC, Xbox, PS2 a GC. Předobjednat si ji můžete na Tiscali GameShopu. Předchozí díl získal v naší recenzi krásných 80 %.

Tiger Woods PGA Tour 06 hráčům představí nové herní možnosti. Hráč prý bude muset myslet strategičtěji, než vypálí a budou se muset více soustředit úder do míčku. Těšit se můžete i na úplně nový "Rival" mód, který vám dá šanci hájit titul "Golfista všech dob". Hra zahrnuje 12 licencovaných hřišť, včetně Pasatiempo Golf Club, Pebble Beach Golf Links, Pumpkin Ridge Golf Club a Reflection Bay Golf Club, plus tři nová fiktivní včetně newyorského Central Parku. Seznámíte se taktéž se 16 golfovými hráči, mezi než nově přibyli Chris DiMarco, Mike Weir, Ian Poulter a Luke Donald. Více vám odhalí oficiální stránky titulu.

zdroj: Gaming-Age

korgull

Nejnovější články