Strategie Hearts of Iron 2 hotova
zdroj: Tisková zpráva

Strategie Hearts of Iron 2 hotova

7. 12. 2004 17:17 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Vydavatelská společnost Paradox Entertainments Interactive dnes oznámila dokončení vývoje nového pokračování známé strategie - Hearts of Iron 2.

V první vlně bude hra vydána v Severní Americe, Skandinávii, Rusku, Francii, Velké Británii, Belgii, Holandsku, Austrálii, Polsku, Španělsku, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Itálii, Portugalsku a Mexiku, a to hned na začátku roku 2005. Aby to oznámení nebyla tak "suché", jsou dnes k dispozici také nové ukázky, které si můžete prohlédnout v naší galerii.

Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva Obrázek zdroj: Tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Hearts of Iron 2 vás postaví do role nejvyššího vládce země dle vašeho výběru, a to během období 2. světové války s cílem vyhrát tento světový konflikt cestou zbraní nebo diplomacie. K tomu bude samozřejmě patřit vytváření spojenců, podpora technologického rozvoje či vojenská produkce. Oproti předchozímu dílu má Hearts of Iron 2 vylepšený interface a nový politický systém. Těšit se můžete na 4 hlavní kampaně, 15 zvláštních scénářů a také kooperativní multiplayer až pro 32 hráčů přes LAN i Internet.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články