zavřít

STALKER 2 na tom není tak růžově, jak se tváří

Windows

- Téma autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Upřímně, vývojáři z GSC nás začínají tak trošku iritovat.

Jejich neschopnost či spíše neochota se jasně vyjádřit ke stavu vývoje STALKERa 2 má za následek informační horskou dráhu, kdy se střídají výroky apokalyptické s ryze enthuziastickými. Takže se připoutejte, jedeme zase z kopečka. Včera se na Facebooku vývojáři vyjádřili, že na hře začali opět pracovat a všichni byli rádi. Jenže...


Jenže GSC zatím pracuje tak říkajíc na krev a víru, protože podle všeho nemá dost financí na dokončení hry. Potvrzuje to mluvčí firmy, Oleg Javorsky: „Pořád jsme ve fázi hledání financování, abychom projekt zaštítili. Věříme, že se věci v dobré obrátí. Tenhle tým opravdu chce STALKERA dokončit“. A to není jediný problém na obzoru.

Šéf studia, Sergej Grigorovič totiž podle všeho chce zavřít krám a jít za štěstím jinam. Zdá se, že ve studiu teď vládne pořádný zmatek, kdy se větší část chce za hru a studio postavit, ale jaksi chybí to nejpodstatnější – peníze.

Tagy: byznys RPG FPS

Zdroje: Edge

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.