zavřít

Sportovní fantasy Chaos League hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na francouzských oficiálních stránkách akční fantasy sportovní hry Chaos League od vývojářského týmu Cyanide Studio se objevila informace, že je hra hotova a v obchodech by měla být k dispozici od 25.

června. Její demo jste si mohli vyzkoušet už na konci května. My vám k této novince můžeme nyní také nabídnout sadu nových screenshotů.


nové obrázkykompletní galerie

Chaos League je netradiční kombinací všemožných žánrů. V základu jde o hru sportovní, i když sport, který je v ní předveden, je v podstatě bez pravidel. Pak zde najdete také prvky RPG, ale také RTS. A aby to bylo zajímavější, tak je o všechno zasazeno do fantasy světa plného nejrůznějších kreatur a kouzel. Vlastně se seznámíte s deseti různými rasami a celkem tedy asi 60 typy hráčů. Kouzel budete moci použít něco okolo 170. Hra obsahuje několik herních módů, a to jak single-playerových, tak multiplayerových.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.