zavřít

Spekulace: Valve pracuje na vesmírné hře Stars of Barathrum

Windows

- Téma autor: Petr Poláček Komentáře: 0

Spekulace patří k Valve stejně jako Gek k Čukovi, Bolek k Lolkovi nebo Muchomůrka ke Křemílkovi. A jedna z těch posledních je opravdu zajímavá – zejména tím, že ji nehyzdí ani stín zmínky o novém Half-Life projektu. Dle informací a artworků z fóra Facepunch se ve Valve pracuje nebo pracovalo na zbrusu nové značce jménem Stars of Barathrum, což má/měla být vesmírná akční simulace ve stylu Freelancera či Privateera, v níž by hráč mohl osedlat celou řadu lodí a prožívat dobrodružství v nekonečném vesmíru. Přidejte k tomu údajnou možnost velet velkým křižníkům a mateřským lodím a některým z nás z toho naskočí kopřivka – z přílišného zaujetí.

Všechny tyto informace pochází od tajného zdroje, jak jinak, a jsou podpořeny hezkými artworky z pera grafika Petera Königa, který pro Valve pracoval čtyři roky a letos se přesunul k 343 Industries, kde se vší pravděpodobností maká na Halo věcech. Není to poprvé, co artworky, které si prohlédněte na tomto fóru, motají hráčům hlavy. Objevily se už počátkem tohoto roku, ale až nyní k nim přibyla ona legenda o Stars of Barathrum.

Je třeba obligátně zdůraznit, že jde o spekulace – upínat se k těmto informacím je tedy nemoudré a kontraproduktivní. V případě Valve to platí dvojnásob, vzhledem k tomu, jak firma funguje, jak je zvyklá své projekty mnohokrát předělávat nebo rovnou rušit. Přesto, představa výše načrtnutého projektu je nesmírně lákavá bez ohledu na to, že něco podobného už reálně kutí Chris Roberts v podobě svého nedávno oznámeného projektu Star Citizen.

 

Tagy: spekulace simulace akční vesmírný

Zdroje: VG247,Gaming Bolt,Facepunch

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.