Soldiers of Anarchy jsou na cestě k hráčům
zdroj: Archiv

Soldiers of Anarchy jsou na cestě k hráčům

8. 10. 2002 13:13 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

3D real-time strategie od Silver Style Entertainment s názvem Soldiers of Anarchy v noci na dnešek dospěla do fáze gold a nyní je na cestě do lisoven.

Soldiers of Anarchy zdroj: Archiv Oznámila to její vydavatelská společnost Simon & Schuster Interactive. Některé obchody by tak mohli hru na své pulty dostat již 18. října. Soldiers of Anarchy vyjde také u nás, a to díky společnosti Top Distributor, která má v plánu tak učinit ještě do konce tohoto roku.

Soldiers of Anarchy, jejíž název procházel několika proměnami (dříve např. Natural Resistance), vás zavede do světa zničeného katastrofou v budoucnosti. V této realitě nepůjde lidem o nic jiného než o přežití. Budete čelit tomu nejhoršímu nepříteli, jakého si jen dokážete představit - budete stát proti samotnému lidstvu. V Soldiers of Anarchy povedete malou skupinku přeživší apokalyptické inferno. Vše bude záviset jen na vašich vlastních strategických a taktických schopnostech. Musíte přeci přijít na kloub zkáze, která postihla váš svět a pokusit se vybudovat novou budoucnost. Budete na to mít 22 single player misí. Přichystán je také multiplayer až pro 8 hráčů a ošizeni nebudete ani o editor misí.

zdroj: HomeLAN

korgull

Nejnovější články