zavřít

Soldiers of Anarchy jsou na cestě k hráčům

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

3D real-time strategie od Silver Style Entertainment s názvem Soldiers of Anarchy v noci na dnešek dospěla do fáze gold a nyní je na cestě do lisoven.

Oznámila to její vydavatelská společnost Simon & Schuster Interactive. Některé obchody by tak mohli hru na své pulty dostat již 18. října. Soldiers of Anarchy vyjde také u nás, a to díky společnosti Top Distributor, která má v plánu tak učinit ještě do konce tohoto roku.

Soldiers of Anarchy, jejíž název procházel několika proměnami (dříve např. Natural Resistance), vás zavede do světa zničeného katastrofou v budoucnosti. V této realitě nepůjde lidem o nic jiného než o přežití. Budete čelit tomu nejhoršímu nepříteli, jakého si jen dokážete představit - budete stát proti samotnému lidstvu. V Soldiers of Anarchy povedete malou skupinku přeživší apokalyptické inferno. Vše bude záviset jen na vašich vlastních strategických a taktických schopnostech. Musíte přeci přijít na kloub zkáze, která postihla váš svět a pokusit se vybudovat novou budoucnost. Budete na to mít 22 single player misí. Přichystán je také multiplayer až pro 8 hráčů a ošizeni nebudete ani o editor misí.

zdroj: HomeLAN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.