Snůška spekulací z insiderského blogu
zdroj: tisková zpráva

Snůška spekulací z insiderského blogu

5. 11. 2007 11:11 | Téma | autor: Redakce Games.cz |

Odkryl 10 zatím neoznámených her: Far Cry PS3, Skate 2, něco od tvůrců Prey / Lost, Red Steel 2, EA snowboardy či dějiště Resistance 2.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Insiderský blog Surfer Girl od tajemstvím zahaleného autora jsme vnímali nadůvěřivě (např. Prince of Persia 4), ale jeho, nebo spíš její informace se v minulosti několikrát potvrdily a musí jít o vysoko postaveného člověka v herním průmyslu. Není tedy od věci shrnout si zde jeho nejzajímavější nové spekulace, byť jde pořád o neověřené / neoficiální zprávy, co se údajně chystá:

  • Nový Far Cry od UbiSoftu Montreal, který však nemá být portem dvojky z PC.
  • Skate 2 od EA Black Box odehrávající se mimo město San Vanelona.
  • Herní adaptace něčeho dalšího od autora Lost (Ztraceni), J.J. Abramse - že by televizní seriál Felicity?
  • Beyond Good & Evil 2, o němž jsme psali v Krátkých zprávách.
  • Human Head (autoři Prey) a designér Mark Ecko (viz dřívější graffiti dobrodružství Mark Ecko's Getting Up) mají pro X360 a PS3 dělat next-gen titul Soma, který vydá Ubisoft.
  • Pokračování Test Drive Unlimited (info) až koncem 2008 nebo začátkem 2009 pro PS3/360/PC.
  • Již dříve avizovaný rozpracovaný Red Steel 2 se prý vedení Ubisoftu nelíbil natolik, že ho radši svěřilo jinému pařížskému studiu, které začalo od nuly, s podporou kooperativní hry/multiplayeru, ale nebudou hotovi dříve než za rok.
  • Oficiální hru dle letní olympiády v Číně má kutit opět Eurocom pro Segu.
  • Next-gen snowboardy od EA (možná další z řady SSX neboli Snowboard Supercross) prý dorazí příští rok na podzim, tzn. souběžně s konkurenčním Shaun White Snowboarding od Ubisoftu.
  • Namísto chystané čtyřky se majitelé Wii prý dočkají vlastního Prince of Persia (opět takový alternativní díl mimo normální sérii), kam má přijít i další Hitman (2008).
  • Playstationovou akci Syphon Filter přespříští rok přenese studio Sony Bend i na PS3.
  • LEGO Indiana Jones dle očekávání až spolu s filmem.
  • Warner Bros prý projevili zájem o zfilmování Halo a Michael Bay nemá filmového Prince of Persia režírovat, nýbrž produkovat.
  • Resistance Fall of Man 2 začne na Islandu a skončí v Mexiku.

levis

Nejnovější články