zavřít

RPG Lionheart je hotova, česky bude v říjnu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnosti Vivendi Universal a Interplay Enertainment dnes večer oznámily, že RPG hra Lionheart: Legacy of the Crusader je hotova a v prodeji bude od 12.

srpna (USA), resp. začátku září (západní Evropa). Na tvorbě titulu, který vás zavede do alternativního středověku, se podílela vývojářská studia Reflexive Entertainment a Black Isle Studios. Hra užívá stejný speciální systém zdokonalování postaviček, jaký můžete znát ze série Fallout. Ve světě, který vám v tomto projektu bude nabízen, se setkáte s mnoha známými historickými postavami, přesto však s tím naším světem dané doby bude mít jinak pramálo společného. Protože zde budete potkávat hordy monster a bude docházet k četným bitkám, hodí se vám stovky zbraní nebo předmětů a využijete určitě i některé ze 60 kouzel. Více se o této hře dozvíte z našeho archivu, kde nechybí ani videoukázky.

Lionheart je navíc jednou z těch her, kterou pro tuzemský trh chystá společnost CD Projekt. Lokalizace, která by se měla týkat minimálně textů (o definitivní podobě zatím není rozhodnuto), se rozběhne v plném proudu tento týden a česká verze hry bude k dostání v říjnu. Update 17.7. "Na překladu hry budou pracovat nejlepší překladatelé RPG her, kteří mají za sebou překlady IWD1, IWD2, BG2 a dalších RPG. Ve hře je hodně textu, nicméně dali jsme si za cíl připravit kvalitní českou verzi hry s minimálním časovým skluzem, abychom hráče nenechali moc dlouho čekat na tento velmi očekávaný hit.", řekl Milan Czarnowski, lokalizační manažér CD Projektu.

zdroj: PR, vlastní zpráva

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.