zavřít

Půlnoční zahájení WoW: Wrath of Lich King

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V Praze a Brně se otevřou portály na Northrend: ovlivněte bitvu o prodejny, zapojte se do soutěže a získejte dárkovou tašku!

Spřátelený herní obchod Xzone dává všem na vědomí, že 12. listopadu 2008 přesně ve 23:59 se v ČR otevřou hned dva portály na ledový Northrend z datadisku Wrath of the Lich King pro World of Warcraft. Prodejny Xzone v Praze (Korunní 1279/64) a Brně (Megami, Česká 6) se stanou dějištěm půlnočního prodeje "vstupenky" na tento kontinent. Aliance a Horda ale nechtějí nechat nic náhodě a bitva o tyto dva strategické hrady probíhá již nyní ve formě netradiční soutěže:
  Horda vs. Alliance - Bitva o Xzone prodejny
  Každý zákazník, který si u nás online zarezervuje či již dříve zarezeroval hru WoW: Wrath of Lich King na jedné z prodejen, může po příhlášení v zákaznické sekci hlasovat v jednoduché anketě. A to zda vyšle svého bojovníka bojovat o danou prodejnu, kde si hru rezervoval, za Hordu a nebo Allianci. Podle toho, jak sílí armáda každé z frakcí, se online aktualizuje bitva na této stránce (nahoře si pak zvolte vždy jedno z bojišť, které vás zajímá).
  Zhruba týden před vydáním bude "Battleground" ukončen a frakce obsadí prodejnu. Při hlasování můžete zadat i jméno své postavy a Guildy (více o důvodu níže). Prodejna, kde daná frakce zvítězí, bude vyzdobena přesně v jejím stylu prapory a dalšími reáliemi ze hry (více informací již brzy). Až si pak ten den půjde v noci pro hru, tak to bude jako když jdete do vlastní pevnosti či na nepřátelské území (dle toho, kdo vyhraje a komu dáváte přednost :-) Vítězná strana bude zvěčněna na plakátu se seznamem jmen a guild těch, kteří se tohoto "boje" zúčastnili.

  Vyhrajte meč či sekeru!
  Ze zákazníků, kteří se tu noc staví v Praze nebo Brně pro hru, budou pak na každé prodejně vylosování dva zákazníci (jeden z těch co hlasoval pro Allianci a jeden pro Hordu) a dostanou pak zdarma pravý meč (Alliance) či sekeru (Horda) od kováře. Do týdne od vylosování pak necháme na zbraň ještě vyrazit jméno vaší postavy a guildy, bude to vlastně taková "Binds when equipped" zbraň :-)

  Navíc prvních zhruba 200-300 zákazníků při půlnočním prodeji dostane spolu s hrou do tašky nějakou drobnost s motivem všelijakých her (tričko nebo tužku, klíčenku apod.). Dárky budou náhodně rozděleny. Dále tam také najdou zdarma jednu ze starších her edice Nová eXtra Klasika... [detaily o celé akci ve FAQ]

poslední obrázky z Blizzconu

Update 21.11. - další půlnoční premiéra WoW: Wrath of Lich King se koná v Electroworldu: nevýhodou okraj Prahy (Metropole Zličín) a cena 1199 Kč (o 100 Kč vyšší než např. v prodejnách Xzone či online-shopech), klady tričko pro prvních sto zákazníků, doprovodný program a omezená dostupnost sběratelské edice.

Více o World of Warcraft: Wrath of Lich King pro PC v našem předešlém zpravodajství i s podrobnými dojmy z bety.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
HW nároky WoW: Wrath of Lich King  [9.10.2008 13:13 - jd]
Obrázky z WoW: Wrath of Lich King  [16.9.2008 10:10 - jd]
Termín World of Warcraft: Wrath of Lich King  [15.9.2008 16:16 - jd]
Intro z World of Warcraft: Wrath of Lich King  [21.8.2008 15:15 - jd]
zdroj: Xzone

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.