zavřít

První ohlasy ze světa na Vietcong: Fist Alpha

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Exkluzivní recenzi datadisku Vietcong: Fist Alpha jsme vám nabídli již před týdnem a nyní se první hodnocení začínají objevovat i ve světě.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv U nás si přídavek vysloužil rovných 70%, ovšem americký GameSpot, který je proslulý svými poměrně velkými nároky a přísností, jej oklasifikoval rovnou 74%. Jako nejvýraznější klady tamní redaktoři označili nové velké mapy pro multiplayer a různorodost singleplayerových misí, ačkoliv konec kampaně ve stealth stylu jim přijde zbytečně frustrující (oproti tomu Mickey ji považuje za celkem příjemné oživení = aneb co člověk, to názor).

Celou novou kampaň prý dohrajete za jeden den, nicméně může být i docela náročná, což zdůrazňují též ostatní recenzenti. Hratelnostně je datadisk prý na velice dobré úrovni (8/10) a ani k umělé inteligenci neměli na GameSpotu výraznější výtky. Graficky podle nich vypadá Fist Alpha prakticky stejně jako původní hra, tedy trochu zastarale, což ale v tomto případě tak moc nevadí.

Na EuroGameru se datadisk líbil o něco méně, v tamní recenzi Fist Alpha získal pouhých, i když stále nadprůměrných 6/10. V krátkém zhodnocení na GamesRadaru (webové odnoži PC Gameru) získala hra 68%, na C&VG (webová odnož britského časopisu PC Zone) to bylo 70%, to samé na ActionTripu a konečně na serveru Telefragged si vysloužila za singleplayer celkem 74%. A když už jsme v tom, hodí se na tomto místě vzpomenout ještě známku 71%, kterou přídavek Fist Alpha obdržel od Frixe v novém čísle Levelu vycházejícím pozítří.

zdroj: GameSpot a jmenované servery

kate

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.