Máte námět či připomínku? Napište nám
První měsíc čtenářské podpory Games.cz přes PayPal
zdroj: Archiv
Téma

První měsíc čtenářské podpory Games.cz přes PayPal

3. 12. 2011 12:32 | autor: Redakce Games.cz |

Před měsícem (dobrá, byl to měsíc a kousek) jsme publikovali článek, ve kterém jsme nabídli těm, kterým záleží na rozšiřování a zlepšování služeb Games.cz, možnost podpořit redakci libovolným finančním obnosem skrz službu Paypal. Zároveň s tím jsme slíbili, že vás budeme průběžně informovat o tom, jak se celá věc vyvíjí, co jsme za vybrané peníze pořídili a co bychom pořídili rádi do budoucna.. A ta chvíle nyní nastala - v pátek totiž do redakce dorazil balíček, ve kterém jsme našli toto:

Mixážní pult se spoustou hejblátek a tlačítek a pět mikrofonů? Hádáte správně. Jde o zbrusu novou audiotechniku pro natáčení našeho podcastu Fight Club. Už příští týden si tak budete moci vychutnat podcast v té nejlepší možné technické kvalitě, jakou lze dosáhnout mimo profesionální studia!

Jak se tedy celá akce s podporou Games.cz zatím vyvíjí? Obdrželi jsme celkem 57 plateb v celkové výši 8721 korun. Na první pohled to možná vypadá jako malá částka, ale my jsme rozhodně spokojeni. Přeci jenom, posílat někam peníze „jen tak” není zrovna v našich končinách zvykem a jsme proto vděčni všem, kdo tak učinili. Jako odměnu za jejich nezištnost jsme tak oproti původnímu plánu poslali každému dárci kód k aktivaci plné verze Dragon Age: Prameny na službě Origin. Kódy nám věnovalo české zastoupení Electronic Arts, za což tímto samozřejmě děkujeme. Navíc jsme, přesně podle původního plánu, vylosovali i jednoho z vás, který od nás obdrží zajímavou originálku. Na PC verzi L.A. Noire se může těšit Jan Krejčík!

A co jsme tedy za obdržené peníze pořídili? Audiotechnika, kterou vidíte na fotce výše samozřejmě stojí více peněz, než kolik jsme dosud vybrali, zbytek tedy doplatil provozovatel našeho webu, firma Tiscali Media. Bez vaší podpory by to ale nešlo - takže rozhodně děkujeme! Na oplátku si budete moci už příští Fight Club vychutnat v kvalitě zajištěné mixážním pultem Mackie ONYX 1220i a sadou pěti mikrofonů Apex 150. Podle techniků z obchodu Kytary.cz, se kterými jsme nákup konzultovali, by mělo jít skutečně o to nejlepší, na čem je možné v rámci našich možností podcasty natáčet.

Takže ještě jednou díky všem kdo se zapojili, ale samozřejmě i ostatním. Games.cz děláme pro vás všechny! A Games.cz samozřejmě můžete podporovat i nadále!

Nejnovější články