zavřít

Prince of Persia a H&D2 party v GamePage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešní GamePage uvidíte za běhu nového Prince of Persia: Sands of Time a zkrátka nepřijdou ani hry Beyond Good & Evil nebo LOTR: Return of the King.

Právě k Návratu krále bude patřit i krátký komentář od samotného tvůrce hry, Davida Silvermana, natočený vloni v Lipsku. Jako reportáž tentokrát shlédnete několik záběrů z party k uvedení Hidden & Dangerous 2 a krátký rozhovor s vedoucím týmu vývojářů Alexandrem Silou z Illusion Softworks. GamePage začíná v 17:00 na ČT1 a repríza bude v pátek.

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.