zavřít

Pozastavené a naopak nově dokončené hry

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost CDV dnes přišla s upřesněním dat vydání některých svých chystaných titulů.

Dozvěděli jsme se např. to, že fanouškové válečné série Combat Mission, mohou očekávat pokračování s názvem Combat Mission 3: Afrika Korps ještě letos, a to na konci listopadu. Smutek však asi zavládne u vás, co jste se těšili na nová akční dobrodružství vnadné hrdinky Luly, ve hře s názvem Lula 3D. Tento titul se totiž odkládá na příští rok. Naprosté zklamání asi zachvátí ale ty, kdo se těšili na hry Psychotoxic a Sabotage. Vývoj Sabotage byl prý zrušen. Důvody uvedeny nebyly. Psychotoxic: Gateway to Hell CDV prohlásili také za zrušený, ovšem nyní se objevila i informace, že jde pouze o dočasné pozastavení, které by mělo trvat do února 2004. Důvodem pro takový krok je to, aby vývojáři získali trochu času pro provedení nějakých změn a vylepšení v oblasti hratelnosti a fyziky. Očekávat prý můžeme rovněž změnu názvu.

Své mají v tuto chvíli jisté pouze příznivci nadcházejícího titulu Victoria: An Empire Under Sun, který je postaven na enginu Europa Universalis. Tento projekt, jehož tvůrci jsou Paradox Entertainment, byl dnes prohlášený za hotový a od 18. listopadu by už měl být v prodeji. Hlavním cílem této hry je stát se jednou z osmi velkých mocností dané éry. Abyste tohoto cíle dosáhli, budete muset ovládnout umění diplomacie, válečnictví, ekonomie a industrializace, kolonizace, technologického rozvoje a politiky. Hra má také obsahovat editor scénářů a podporu až 32 hráčů v multiplayeru.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.