zavřít

Power of Law hotova, Alias pro konzole venku

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojářská společnost Mist Land (Paradise Cracked) na svých stránkách oznámila, že už dokončila vývoj cyberpunkové taktické RPG s názvem Power of Law (na západě je známa jako COPS 2170: Power of Law).

Hra je nyní na cestě do lisoven a brzy poputuje také na pulty obchodů. Jelikož se však zatím jedná pouze o ruskou verzi, těšit se na ni mohou v nejbližší době pouze hráči v rusky mluvících zemích. O termínu vydání v jiných zemích zatím není rozhodnuto. Více se o tomto titulu můžete dozvědět v naší nedávné zprávě.

Další oznámení se týká hry Alias, která je založena na napínavém kriminálním televizním seriálu. Společnost Acclaim Entertainment totiž dává na vědomí, že si už můžete zakoupit konzolové verze této akční adventury. Konkrétně verzi pro Xbox a PS2. PCéčkáři by se měli dočkat až příští měsíc.

zdroj: MiSTGH

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.