zavřít

Pohár Aeroklubu ČR v létání na simulátorech

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aeroklub České republiky ve spolupráci s časopisem Level a sdružením Airspace.cz pořádá setkání příznivců leteckých simulátorů a sportovního letectví.

Hlavní součástí programu Poháru jsou soutěže v akrobacii a přesném létání na simulátorech. Akce proběhne dne 20.11. v Praze poblíž Florence.
Akrobatická soutěž se uskuteční na simulátoru IL-2 Zapomenuté bitvy AEP 2.04. Soutěžící si mohou vybrat jakýkoli jednomotorový jednoplošný stíhací letoun z období 1942-1945. S tímto letounem zaletí povinnou sestavu a tajnou sestavu. Vlastní skiny jsou povoleny. CEM bude zapnut, stejně jako ostatní volby realismu. Druhá soutěž (Přesné létání) se pak odehraje v MS Flight Simulator 2004 a bude se skládat ze dvou disciplín - navigačního letu a přesného přistání.

Pro vítěze soutěží je připraveno hodinové létání na simulátoru letounu L-39 Albatros, TLK-39. Další v pořadí získají lety na skutečných akrobatických a cestovních letounech a věcné ceny od sponzorů akce. Přihlásit se do obou soutěží můžete zde, počet míst je ale omezen. Pro nehrající účastníky bude připraven doprovodný program s promítáním leteckých dokumentů, besed se skutečnými piloty atd. Podmínky účasti, pravidla a další podrobnosti najdete na oficiální stránce poháru.

zdroj: TC

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.