zavřít

Podzimní PC hity nyní jen za pár stovek

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nezvykle brzký výprodej CD Projektu: za 299-399 Kč World in Conflict, UT3, Quake Wars, Tabula Rasa či Gears of War.

Kdo si před Vánocemi pořídil originálku některé z nejlepších her v češtině, toho asi tato zpráva nakrkne, neboť zjistí, že nyní by mohl mít za stejnou částku dvě. Všechny ostatní ale nepochybně potěší, neboť podobný výprodej takto nových a zároveň kvalitních (vysoko hodnocených) her tu dlouho nebyl.

CD Projekt se rozhodl udělat velkou čistku svého skladu a nezvykle brzy zlevnil desítky svých her, jež uvedl na trh teprve před pár měsíci. Zřejmě se neprodávaly tak dobře, jak očekával. Možná i kvůli tomu, že řada podzimních her byla odsunuta na vedlejší kolej kvůli propagaci Zaklínače nebo se zpozdila kvůli zdlouhavému schvalování lokalizace. Hlavní je, že pokles cen u těchto her nastává obvykle o 60%-70% z původní tisícikorunové úrovně:


Všechny uvedené hry jsou za nové ceny k předobjednání od dnešní 20. hodiny večerní z internetového obchodu Xzone. Akci nazvané E(x)trémní výprodej vyhradil speciální stránku a oficiálně bude zahájena 4.dubna (=pátek platí jak pro osobní odběr v kamenných pobočkách v Praze či Brně, tak pro objednávky učiněné přes internet). Výprodej platí jen do rozebrání všech zásob, jichž je ale prozatím dostatek.
zdroj: Xzone

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.