zavřít

Plnohodnotný závodní kokpit místo pohovky v obývacím pokoji #NextLevelRacing

- Téma autor: Inzerce

Kvalitou dost možná předčí i onu pohovku, cenově se pohybujeme na stejné úrovni, jen si nesmíte zvát návštěvy, pořizovat manželku a děti, protože nabízí místo pouze pro jednoho. Takové jsou kokpity Next Level Racing a nejen ty. Neděláme si srandu. Stejně jako hráči stříleček, RPG a MMOFPS her tak i závodníci potřebují kvalitní příslušenství, aby si zaprvé hru užili na maximum včetně reálného pocitu řízení a zadruhé měli nejlepší možné prostředky k dosažení co nejlepšího výsledku. V tu chvíli už se mohou vymlouvat jen a jen na svoji zručnost a o to by přeci mělo jít v první řadě.

Začněme však od úplného začátku. Když pomineme koupi skutečného závodního volantu a pedálů typu Thrustmaster dalším krokem pro ty, kteří závodění myslí vážně je jejich umístění. Pochopitelně lze navrhnout připevnění ke stolu, schování pedálů pod něj a hurá do akce. My se dnes s růžovými brýlemi noříme do ideálního světa zalitého sluncem, a proto volíme Next Level Racing Wheel Stand stojan na volant a pedály jako vstupní level do světa příslušenství pro závodní hry, který lze nadále rozšiřovat o další přídavné addony. Jedná se o ideální možnost do budoucna poskytnout prostor rodině tip na dárek k narozeninám, vánocům či jinému životnímu jubileu a vylepšit svůj stojan o držák monitorů, základnu pro křeslo a další.

ilustrace1__next-level-racing

Existuje i tzv. Lite verze určená závodníkům, které frustruje neustálé odnímání volantu ze stolu, ale nechtějí tolik investovat. Jednoduchá avšak velmi bytelná a promyšlená sklopná konstrukce umožňuje trvalé osazení volantem a pedály a zároveň poskytuje dostatečnou skladnost. Přesvědčte se v galerii.

 

Tímto nabídka Next Level Racing nekončí, ba naopak, jak samotný název značky napoví ten opravdový „Next Level“ teprve ukážeme. Vzpomínáte na úvod tohoto článku? Skokem se dostáváme do 5 místných částek odpovídajících pohovce v obývacím pokoji.

Na výběr máte hned dva modely. Flexibilnější a plně kompatibilní s dalšími addony Next Level Racing GTultimate V2 Racing Simulator Cockpit a kompaktnější a o 50% levnější Next Level Racing F-GT Cockpit, ke kterému lze dokoupit jen držák na monitory a podložku.

ilustrace2__next-level-racing

Pokud vás náš článek nebo přiložená videa zaujala, ale váháte, navštivte stánky Thrustmaster a Lenovo na nadcházejícím veletrhu For Games v PVA Expo Praha Letňany ve dnech 25. – 28. října 2018, kde budou tyto závodní stanice k vyzkoušení ve hrách Project Cars 2, Asseto Corsa a Dirt 3.

Ba co víc! Velkým lákadlem právě na stánku Thrustmaster by pro vás měla být Next Level Motion Platform V3 tedy speciální simulační plošina pro usazení sedačky. Ta je kompatibilní se všemi headsety pro virtuální realitu a zprostředkuje realistický zážitek díky rychlým a velmi plynulým pohybům kopírujícím dění v jakékoli závodní hře. A byť atakuje až neuvěřitelnou částku 80 000 Kč kvalitativně překonává jiné profesionální platformy nabízené za mnohem vyšší ceny. Kompletní portfolio je k dispozici na CZC.cz

Zdroje: Inzerce

Novinky na CZC.CZ

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.