zavřít

On-line hráči v USA jsou stále častěji starší ženy

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Z USA k nám přiletěly výsledky dalšího průzkumu mezi hráči.

zdroj: Archiv

Tentokrát se autoři projektu, America Online, zaměřili hlavně na milovníky on-line her a zjistili, že ženy nad 40 let věku tráví u on-line her týdně v průměru o 50% více času než (stejně staří?) muži a navíc mají mnohem větší tendenci hrát pravidelně, nejlépe denně. AOL dále vypátrali, že 20% všech žen nad 40 let, které hrají, se snaží transformovat svá on-line přátelství do skutečných vztahů. 44% z nich navíc přiznává, že kvůli hraní méně sleduje televizi, čte a pochopitelně i méně sportuje.

Čtvrtina těchto žen také uvádí, že svoji oblíbenou onlinovku paří nejradši a nejčastěji mezi půlnocí a pěti ráno. Celá anketa probíhala on-line a během prosince až ledna se jí zúčastnilo 3613 lidí. A co vy, dovedete si představit, že byste se vrátili k ránu z pařby a našli svoji matku třeba u Ultimy? :) Pokud vás zajímají výsledky obdobného výzkumu o hráčích v Česku a na Slovensku, přečtěte si tento náš článek.

zdroj: CNN

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.