Novinářské nominace na nejlepší hry v anketě Booom 2012
iPad iPhone Windows PlayStation 3 3DS Xbox 360 DS VITA Wii U
28. 2. 2013 15:15 - Téma Komentáře: 0
Nedávno jsme vás informovali, že v anketě Booom 2012 můžete svým hlasem přispět k volbě o nejlepší hry roku 2012. Pokud jste se do hlasování ještě nezapojili, máte nyní čas až do 10. března – jak informuje tisková zpráva AHP, hlasování na stránkách www.booom.cz bylo prodlouženo a nově je součástí ankety i soutěž, ve které čtyři vylosovaní hlasující mohou získat herní konzole a handheldy X360, PS Vita, Nintendo 3DS, potažmo balík pěti her od EA.

Společně s prodloužením lhůty pro hlasování AHP oznámila výsledné nominace na nejlepší hry roku 2012 v řadě kategorií dle hlasování osmatřiceti herních novinářů z ČR a SR. Vyhlášení vítězů proběhne 26. března v Divadle na zábradlí, přičemž přenos z celého večera bude vysílán online na stránkách Booom.cz a prostřednictvím mediálních partnerů ankety (tedy i na Games). Jaké hry čeští a slovenští novináři (včetně několika kusů z Games) vybrali do TOP5 v celkem třinácti kategoriích včetně nejlepší české hry či slovenské hry roku? Mrkněte se na nominace po rozkliku v článku a do diskuse nezapomeňte přihodit, co byste v jakých kategoriích vyměnili, být to na vás.
Nominace ankety Booom 2012:
Nejlepší česká hra
Botanicula
Carrier Command: Gaea Mission
Dead Trigger
Euro Truck Simulator 2
Miner Wars 2081
Nejlepší slovenská hra
Air Conflicts: Pacific Carriers
Cabela's Dangerous Hunts 2013
Castle Defender
Plumber Reloaded
Tunnelers
Nejlepší hra pro PC
Diablo 3
Dishonored
Far Cry 3
The Walking Dead
XCOM: Enemy Unknown
Nejlepší hra pro PlayStation 3
Borderlands 2
Dishonored
Far Cry 3
Journey
Mass Effect 3
Nejlepší hra pro Xbox 360
Dishonored
Forza Horizon
Halo 4
The Walking Dead
Zaklínač 2: Vrahové králů - Rozšířená edice
Nejlepší hra pro Wii / Wii U
Assassin's Creed III
New Super Mario Bros. U
NintendoLand
The Last Story
ZombiU
Nejlepší hra pro PS Vita
Assassin’s Creed III: Liberation
Gravity Rush
LittleBigPlanet PS Vita
Persona 4 Golden
Uncharted: Golden Abyss
Nejlepší hra pro Nintendo 3DS/DS
New Super Mario Bros. 2
Pokémon B/W Version 2
Professor Layton and the Miracle Mask
Rayman: Origins
Resident Evil: Revelations
Nejlepší mobilní hra
Angry Birds: Star Wars
Dead Trigger
Rayman: Jungle Run
Super Hexagon
The Walking Dead: The Game
Nejlepší grafika a technické zpracování
Assassin's Creed III
Dishonored
Far Cry 3
Halo 4
Journey
Nejlepší herní scénář
Dishonored
Mass Effect 3
Max Payne 3
Spec Ops: The Line
The Walking Dead
Nejlepší herní hudba
Assassin's Creed III
Botanicula
Journey
Mass Effect 3
Max Payne 3
Nejlepší lokalizace zahraniční hry
Assassin's Creed III
Dishonored
Far Cry 3
Wonderbook: Book of Spells
Zaklínač 2: Rozšířená edice
Zdroje: tisková zpráva
Kupte na CZC.CZ
Doporučené články
Poslední komentáře
celkem 0
Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.
Přidat komentář Vstup do diskuze (0 příspěvků)