zavřít

Nosferatu: The Wrath of Malachi hotova

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hororová first-person střílečka s tajemným názvem Nosferatu: The Wrath of Malachi, která své hráče přivede do ještě tajemnějšího doupěte plného krvelačných vampýrů, je hotova.

Oznámila to společnost iGames Publishing. Hru vyvinulo švédské vývojářské studio Idol FX (Foo, Drake) a krabičku se vším, co potřebujete ke svému výletu do světa prosyceného pachem krví, by mělo být možné v obchodech sehnat už od 20. října.

Do Nosferatu: Wrath of Malachi se mohou vydat jen ti nejodvážnější, kteří jsou připraveni použít všechny své smysly a také klasické zbraně proti vampýrům - svěcenou vodu, dřevěné kolíky a další. Hororovou atmosféru hry, ve které půjde o život nejen vám hráčům, ale také dalším postavám, jež čekají na vysvobození, podtrhuje prostředí pro vampýry jako stvořené - starověký gotický hrad. Za každým rohem číhá nebezpečí, avšak vy se nesmíte vzdát. Někde v hlubinách temných sálů a vlhkých sklepů se k sobě vyděšeně choulí vaši přátelé a příbuzní, kteří sem přijeli s úmyslem provdat dceru. Už na vás totiž nečekají jako na opozdilého bratra nevěsty, ale jako na jediného zachránce.

Část intenzivní akce, jakou Nosferatu: Wrath of Malachi nabízí, jste si mohli vyzkoušet v nedávno vydané hratelné demoverzi obsahující vedle intro filmečku také jednu level.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.