zavřít

NFS: HP2 gold, australské demo, policejní auto

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts se nechali oficiální cestou slyšet, že PC verze jejich závodní pecky Need for Speed: Hot Pursuit 2 je dokončena a objeví se na pultech amerických obchodů už v pondělí 21.října, v Evropě pak s menším zpožděním 7.listopadu.

O obsahu plné verze hry jsme psali podrobně v preview, takže nezbývá než stručně připomenout, že se můžete těšit na 22 licencovaných vozidel od slavných značek jako Ferrari, Porsche nebo Lamborghini, 12 rozdílných tratí ve čtyřech provedeních (zrcadlově a pozpátku, celkem tedy 48 kousků), dva módy kariéry s 66 závody a podporou hraní po síti v osmi lidech po lokální síti nebo internetu.

V noci na dnešek, konkrétně v pět ráno našeho času, vypustila australská divize EA speciální verzi dema, která se od toho amerického z pondělí (info) liší pouze tím, že si v něm zajezdíte s jinými automobily (HSV GTS Coupe a Ford TS-50). Server EA u protinožců zjevně nezvládl velký nápor zájemců a v tuto chvíli vůbec nefunguje, ale naštěstí jsme pro vás připravili lokální mirror souboru, jehož velikost opět dosahuje 96 MB. To je způsobeno především kvůli namluvenému komentáři a hudbě - možná by nebylo od věci udělat menší verzi dema (cca 20 MB) pro modemisty bez těchto zbytečností, co vy na to EA? :)

Pokud jste se zařadili ke zhruba deseti tisícům lidí, kteří si od nás za necelé dva dny stáhli původní demo NFS: HP 2, možná vás bude zajímat první neoficiální mod, který pochází ze sajty NFSCheats. Ten zpřístupní jízdu s policejním Porsche 911 Turbo v černobílém provedení s houkačkami, kterým vás dosud pronásledovali jen strážci zákona. Stačí si stáhnout tento soubor (1 MB), rozpakovat jeho obsah do adresáře NFSHP2demo\Cars\911t a poté si v menu vybrat Porsche v černé barvě. Další přídavky na sebe jistě nenechají dlouho čekat a pokud na nějaký zajímavý narazíte nebo ho sami vytvoříte, dejte nám určitě vědět mailem (games@cz.tiscali.com).

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.