zavřít

Nejslavnější kocour na světě - Garfield - ve hrách

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Předpokládám, že kocoura Garfielda všichni dobře znáte, anebo jste ho už alespoň jednou někde viděli.

Nemyslím sousedovic Garfielda, ale toho malovaného flegmatického, líného a vypaseného zrzka z komiksů, který si slovo dieta - v angličtině "diet", vysvětluje jako "zemřít" (anglicky "die") s "t" na konci. Kdyby se snad ale přeci mezi vámi vyskytl někdo, kdo ho snad ještě nikdy nepotkal, pak vás odkáži na jeho oficiální stránky, kde se s ním můžete seznámit. A navíc tam ještě potkáte i jeho přátele.

Ale proč vlastně o Garfieldovi píši právě zde? To proto, že se tato chlupatá koule snaží prorazit i do herního průmyslu. Díky smlouvě mezi Paws Inc. - licenční agenturou Jima Davise, který Garfielda stvořil, a vydavatelskou společností Hip Games se budete se zrzkem setkávat také ve hrách pro PC a PS2. Hra, která vám předloží celý Garfieldův svět se vším, co k němu patří, dokonce ve 3D, by měla vyjít letos na podzim. Na své by si měli přijít hráči všeho věku. Zmíněná smlouva je potvrzením růstu Garfieldovy popularity, o čemž mimochodem svědčí i nový hraný (!) film společnosti 20th Century Fox s Jennifer Love Hewittovou a Breckinem Meyerem, jehož uvedení je naplánováno na letošní léto. Premiéra má být konkrétně v červnu. Hlas Garfieldovi propůjčí Bill Murray.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.