zavřít

Nejprodávanější hry října v ČR a na Gameshopu

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Náš největší herní distributor, společnost Cenega, dnes zveřejnil svůj žebříček...

Náš největší herní distributor, společnost Cenega, dnes zveřejnil svůj žebříček nejprodávanějších PC titulů za uplynulý měsíc. První místo, okupované strategií UFO: Aftermath, asi nikoho nepřekvapí. Druhou pozici si vybojovala polská sci-fi akce Chrome, na trojce stále sídlí úspěšný český Vietcong. Celkem překvapivě se už do TOP 10 nedostal vesmírný simulátor Homeworld 2 (13. místo) nebo strategie Republic: The Revolution (14.místo), která je ale obecně považována spíš za zklamání.

Česká republika (Cenega, říjen 2003):
1. UFO: Aftermath
2. Chrome
3. Vietcong
4. Warcraft III: Frozen Throne
5. Mafia
6. UFO: Aftermath - speciální edice
7. Warcraft III
8. Operation Flashpoint: Resistance
9. Operation Flashpoint
10. American Conquest: Fight Back
Tiscali Gameshop (říjen 2003)
1. UFO: Aftermath
2. UFO: Aftermath - speciální edice
3. MS Flight Simulator 2004: Century of Flight
4. Neverwinter Nights
5. C&C Generals: Zero Hour
6. Etherlords II
7. Greyhawk: The Temple of Elemental Evil
8. Chrome
9. Gothic II
10. NHL 2004

Pokud jde o nejprodávanější hry (skladem) na Tiscali Gameshopu a (X)zone, ani tady se UFO neztratilo. Mimo něj jste si hodně objednávali též nový Flight Simulator a stále i RPG Neverwinter Nights, které je nyní konečně k dispozici v hojném počtu. V sekci předobjednávek se na prvním místě objevovala Half-Life 2, následovaná hrami Hidden & Dangerous 2, Commandos 3: Destination Berlin, datadiskem Vietcong: Fist Alpha a nebo Max Payne 2: The Fall of Max Payne.
zdroj: PR, vlastní zpráva

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.