zavřít

Ministr Mlynář přijal zástupce klanu Neophyte

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do emailové schránky nám přistála zajímavá tisková zpráva o tom, jak se zástupci domácího herního klanu Neophyte setkali s ministrem informatiky Vladimírem Mlynářem z Unie svobody.

Ten si na ně udělal čas i v pátečním nabitém programu, aby jim mimojiné pogratuloval za to, jak reprezentovali naší vlast na podzimním turnaji WCG 2002 v Koreji, kde se hráči Counter-Strike umístili na pátém místě.

    Posléze došlo na příjemné neformální povídání, kdy se pan Vladimír Mlynář svěřil, že i on hraje hry. Poslední dobou především Mafii, kterou nedohrál, jelikož na ni neměl dostatek času, ale jeho syn dohrál tuto hru celou až do konce za pět dní. Pan ministr také řekl, že jeho nejoblíbenějším typem her jsou strategie, že hodně hrál Age of Empires II a také se pochlubil, že s panem poslancem Lobkowitzem odehráli na parlamentní síti nejeden Age match... [více]
Několik fotografií a celou reportáž ze zhruba hodinové schůzky naleznete zde
zdroj: e-mail

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.