zavřít

Medal of Honor: Allied Assault gold

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ze dvou nezávislých zdrojů bylo potvrzeno, že velmi očekávaná a dlouho odkládaná akční hra z druhé světové války Medal of Honor: Allied Assault byla dokončena a bude tak konečně dodržen plánovaný datum vydání 22.

ledna 2002. O kvalitách hry vás asi dostatečně přesvědčilo vydané demo, ze kterého jste si určitě nenechali ujít naše dojmy. Kdyby vám ani to nestačilo, je tu pro vás spousta videí ze hry a obrázků. Medal of Honor je tak bezpochyby nejočekávanější hrou, minimálně pro začátek příštího roku.

Update 22:00 - do download sekce jsme přidali dvě celkem desetiminutová videa (16 a 21 MB) z hraní plné verze MOH: AA.
zdroj: Gamespot& Shacknews

leon&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.